Ruch Światło – Życie

Czy Ty o tym wiesz, że Ktoś bardzo kocha Cię.
Czeka na Twój znak, wypatruje wciąż

Te słowa są adresowane właśnie do Ciebie. Szukasz Boga i rówieśników podobnych do Ciebie? To dobrze trafiłeś. Może słyszałeś o OAZIE? Bardziej oficjalnie: Ruch Światło-Życie.

Nasza grupa liczy obecnie 20 osób. Chcesz być 21? Nic prostszego. Wystarczy, że znajdziesz nas po piątkowej wieczornej Mszy Świętej.
Moderatorką naszej wspólnoty jest Magdalena Sowa. Spotykamy się co piątek na Eucharystii o 1800. Po niej idziemy do salek katechetycznych, gdzie rozmawiamy o Jezusie, poszukując sensu życia.

Nasza wspólnota jest podzielona na kilka małych grup, którymi opiekują się animatorzy. Spotkanie kończy się apelem Jasnogórskim. Nieco inaczej jest w pierwszy piątek miesiąca. Spotykamy się wtedy na Mszy młodzieżowej o 1915. Dbamy o liturgiczną i muzyczna oprawę Eucharystii.

Oaza to nie tylko modlitwa. To także wychwalanie Boga śpiewem, wspólne zabawy, ogniska oraz letnie wyjazdy na rekolekcje.

Jesteśmy ludźmi otwartymi na drugiego człowieka. Jeśli czujesz, że słowa te są kierowane właśnie do Ciebie to przyjdź. Zapraszamy.