<h1>Parafia p.w. Matki Bożej Różańcowej - Halemba</h1>
Ogłoszenia parafialne
 
  1. W poniedziałek Uroczystość św. Jadwigi Śląskiej, głównej patronki Śląska. O 8.00 msza przez wstawiennictwo św. Jana Pawła II w intencji parafian. Po mszy ucałowanie relikwii. Po mszy wieczornej spotkanie Katechezy Dorosłych.
  2. We wtorek o 7.00 msza za ++ zalecanych z nabożeństwem żałobnym.
  3. W środę święto św. Łukasza Ewangelisty. Po mszy wieczornej spotkanie Kręgu Biblijnego.
  4. W czwartek o 16.00 spowiedź klas trzecich. O 16.30 msza szkolna dla dzieci, która zostanie odprawiona w intencji nauczycieli i emerytowanych nauczycieli z okazji Dnia Nauczyciela. Po mszy zapraszamy nauczycieli i emerytowanych nauczycieli na spotkanie do salki przy probostwie.
  5. W piątek wspomnienie św. Jana Kantego. O 8.00 msza wotywna o Miłosierdziu Bożym. O 15.00 zapraszamy do kościoła na nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego. O 18.30 w salce nauka dla rodziców i chrzestnych przed niedzielnymi chrztami.
  6. W sobotę o 17.00 Cicha Adoracja Najświętszego Sakramentu i okazja do spowiedzi. O 19.00 w kościele Modlitwa Uwielbienia.
  7. W przyszłą niedzielę o 12.15 chrzty i roczki.
  8. Zapraszamy na nabożeństwa różańcowe w tygodniu o 7.30 i 17.30, a w niedziele o 16.30.
  9. W przyszłą niedzielę rozpoczynamy Tydzień Misyjny. Kolekta będzie przeznaczona na misje.
  10. Zapraszamy na cykle spotkań ewangelizacyjnych Źródła Wiary, które poprowadzi Szkoła Nowej Ewangelizacji Chrystusa Króla z Katowic. Spotkania będą się odbywać w naszej parafii przez 7 kolejnych czwartków po wieczornej mszy św. Rozpoczęcie 26.10.2017. Zainteresowanych prosimy zapisywać się na wystawionej w zakrystii liście.

losowe zdjęcie

Święty Jan Paweł II


Zasady dotyczące cookies: Ta witryna podobnie jak większość stron internetowych wykorzystuje pliki cookies. Nie zawierają one żadnych danych osobowych - dowiedz się więcej »